Zibru – Blog

Pol’and’Rock – ALTERCORE

W niedzielę 6. sierpnia 29. Edycja festiwalu Pol’and’Rock, wcześniej znanego jako Przystanek Woodstock przeszła do historii. Święto przyjaźni, dobrej energii i muzyki po raz kolejny zgromadziło tysiące uczestników, tym razem na lotnisku Czaplinek-Broczyno.

W ciągu czterech dni trwania festiwalu przez sceny przewinęło się czterdziestu dwóch artystów, spożyte zostały niepoliczalne ilości dań ze strefy gastronomicznej, a stoiska w pasażu handlowym przeżyły prawdziwe oblężenie. Nie mogło zabraknąć tam i nas.

Spotykaliśmy się w namiocie z banerem Altercore od południa w środę 2. Sierpnia do soboty 5., spędziliśmy z Wami wspaniały czas, serdecznie dziękujemy za godziny rozmów i poświęconą nam uwagę. Bardzo cieszymy się, że tyle osób znalazło nowe buty właśnie u nas, a hitem sprzedażowym okazał się model Altercore 551 Black, nasz flagowy, najbardziej klasyczny i wytrzymały wzór glanów. Są to tworzone w zgodzie ze sztuką starej szkoły workery, których gumowa podeszwa jest przyszyta, przyklejona i przykręcona do cholewki, ta zaś wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Zarówno wegańskich jak i skóry naturalnej. 

Nie mieliśmy, niestety, zbyt dużo czasu aby chodzić na koncerty, ale z tych, które widzieliśmy, najbardziej zapadły nam w pamięć występy Lady Pank, Krzysztofa Zalewskiego.

Nasze zaprzyjaźnione hostessy z naklejkami Altercore były nieocenioną pomocą przez cały czas trwania festiwalu.